Vila

Obsah 

1. Prízemie

1.1 Kúpelňa č. 2

1.2 Sprcha a WC s elektricky vykurovanou podlahou, sušiak na uteráky, dvojité umývadlo

2. Prvné poschodie

2.1 Obývacia izbaPrekrásna romantická vila je situovaná do prostredia Štiavnických vrchov, ktoré sú chránenou krajinnou oblasťou.  Jej rekonštrukcia prebehla v minulých šiestich rokoch, ked sme se snažili, čo najviac zachovat pôvodné prvky a ráz vily. Nakoniec sa podarilo sklbit pôvodné prvky s modernými.

Vila je stredne velká a je obklopená záhradou o výmere 3000 m2. Z troch strán je obklopená trávnikom a v zadnej časti záhrady sa nachádzajú ovocné stromy. Vila je situovaná do kľudného prostredia. Sídli v slepej ulici, jej koniec ústi do krásneho lesa. Všetká občianska  vybavenost je dostupná v centre obce Vyhne. Cestou pešo sa tam dostanete za zhruba 10 minút. V obci sú krčmy bary a obchody.

Dom je ideálny pre jednu alebo dve rodiny, ktoré sa rozhodnú stráviť prázdniny spoločne. Nachádzajú sa tu dve plne vybavené kúpelňe, štyri spálňe, kuchyňa a obývacia izba. Veríme, že si každá rodina môže užívat spoločnosť ostatních, ale tiež mať aj svoje súkromie.

Okolie Banskej Štiavnice je známe svojou historiou. Špecifické pre toto miesto bola ťažba striebra, zlata ale tiež medi a iných rúd. Krajina je plná blízkych kopcov, ale tiež je tu mnoho jazier – takzvaných tajchov, které slúžili v minulosti pre banskú činnosť. V súčasnej dobe sa využívajú hojne na rekreáciu.  Banskoštiavnická oblasť je vhodným miestom pre dovolenku, ktorá môže býť spestrená precházkami v prírode, športom a kultúrou.

Patrí do srdca Europy a svojou vhodnou polohou umožňuje navštíviť hlavné mesto Slovenska, Rakúska a tiež Maďarska: Bratislavy, Viedňe alebo Budapešti!


Prízemie 

Hala, kuchyňa, spálňa, dvě kúpelňe zo sociálnim zariadením, schodištom a pod ním komorou. Hala


Krbová pec


KuchyňaKuchyňa je vybavená umývačkou riadu, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnou rúrou a indukčnou várnou doskou. Nachádza sa tu tiež veľký stôl a pohodlné stoličky pre 8 – 10 osôb. Je tu tiež  možnost vykurovania kuchyňe pomocou krbovej pece.

Spálňa č. 1

Nachádza sa tu dvojlôžková posteľ, šatník skriňa a malý stôl z dvomi stoličkami.

Kúpelňa č. 1

Kúpelňa je vybavená sprchou, sociálnim zariadením, dvojitým umývadlom, sušiakom na uteráky a automatickou práčkou. Je tam podlahové vykurovanie.

Prvé poschodie

ChodbaObývacia izba


Obývacia izba je vybavená dvomi veľkými pohodlnými gaučami a niekolkými konferenčními stolíkmi, malou knihovnou a počítačom. Miestnosť je možné využiť aj ako jedáleň vdaka velkému stolu, ku ktorému je k dispozícii 8 stoličiek. Z  miestnosti je krásny výhlad na okolité kopce.  

Schodiště

Pod schodištěm se nachází víceúčelová místnost, kde najdete mimo jiné vysavač, žehličku a žehlicí prkno, fén a dva přenosné elektrické radiátory.


Spálňa č. 2

Spálňa je vybavená dvojlôžkom, malým stolom z dvomi stoličkmi. Pohľad z okien umožňuje krásny výhlad do okolitých kopcov. Táto izba je prístupná len cez izbu  č. 3.


Spálňa č. 3

Spálňa je vybavená dvomi jednolôžkovými posťelami, šatňovou skriňou a malým stolčekom. 

Spálňa č. 4

Spálňa je vybavená dvomi jednolôžkovými posťelami, šatňovou skriňou a malým stolčekom.

Extra – viz. Staircase (schodiště) opakuje sa


Záhrada

Dom je situovaný na južnom svahu, takže si tu môžete užívat slnko po celý deň! Bezprostredné okolie domu je obklopené z troch strán trávnikom.  Príjazdová cesta k domu ponúka až tri parkovacie miesta pre autá. Za domom se nachádza rozlahlá záhrada v rozlohe 3000 m2. V zadnej časti záhrady su velké ovocné stromy: slivky, hrušky, jablone a čerešňe. Je tu možné si nazbierat akékoľvek plody, pokial to ročné obdobie umožní. Na jar si naopak môžete užívať krásne rozkvitnutú záhradu.

 Comments