Vila
Překrásná romantická vila je situovaná do prostředí Štiavnických vrchů, které jsou chráněnou krajinnou oblastí.  Její rekonstrukce proběhla v minulých šesti letech, kdy jsme se snažili, co nejvíce zachovat původní prvky a ráz vily. Nakonec se podařilo snoubit původní prvky s moderními.

Vila je opravdu velká a je obklopena zahradou o výměře 3000 m2. Ze tří stran je obklopena trávníkem a v zadní části zahrady se nachází ovocné stromy. Vila je situována do klidného prostředí. Sídlí ve slepé ulici, jejíž konec ústí v krásný les. Veškerá občanská  vybavenost je dostupná v centru obce Vyhne. Cestou pěšky se tam dostanete za zhruba 10 minut. V obci jsou také bary a obchody.

Dům je ideální pro jednu nebo dvě rodiny, které se rozhodnou strávit prázdniny společně. Nachází se zde dvě plně vybavené koupelny, čtyři ložnice, kuchyň a obývací pokoj. Věříme, že si každá rodina může užít společnost ostatních, ale také mít i své soukromí.

Okolí Banské Štiavnice je proslulé svou historií. Specifické pro toto místo je těžba stříbra, ale také mědi a jiných rud. Krajina je plná příkrých kopců, ale také je zde mnoho jezer – takzvaných tajchů, které sloužily v minulosti pro důlní činnost. V současné době jsou využívána hojně k rekreaci.  Banskoštiavnická oblast je vhodným místem pro dovolenou, která může být zpestřena procházkami v přírodě, sportem a kulturou.

Patří do srdce Evropy a svou vhodnou polohou umožňuje navštívit hlavní město Slovenska, Rakouska a také Maďarska: Bratislavy, Vídně nebo Budapeště!

Přízemí

Hala, kuchyň, ložnice, dvě koupelny se sociálním zařízením, schodiště a komorou.


 Hala


Krbová kamna 


Kuchyň


Kuchyň je vybavena myčkou, lednicí s mrazničkou, mikrovlnou troubou s indukční varnou deskou. Nachází se zde také velký stůl a pohodlné židle pro 8 – 10 osob. Je zde také možnost vytápění kuchyně pomocí krbových kamen.

 

Ložnice č. 1

Nachází se zde dvoulůžková postel, šatní skříň a malý stoleček se dvěma židlemi. Koupelna č. 1

Koupelna je vybavena sprchou, sociálním zařízením, dvojitým umyvadlem, sušákem na ručníky a automatickou pračkou. V podlaze je vestavěné vyhřívání podlahy.


Koupelna č. 2

Koupelna je vybavena sprchou, sociálním zařízením, dvojitým umyvadlem a sušákem na ručníky. V podlaze je vestavěné vyhřívání podlahy.


Schodiště

Pod schodištěm se nachází víceúčelová místnost, kde najdete mimo jiné vysavač, žehličku a žehlicí prkno, fén a dva přenosné elektrické radiátory.První patro

ChodbaObývací pokoj


Obývací pokoj je vybaven dvěma velkými pohodlnými gauči a několika konferenčními stolky, malou knihovnou a počítačem. Je možné místnost využít také jako jídelnu díky velkému stolu, ke kterému je k dispozici 8 židlí. Z  místnosti je krásný výhled na okolní kopce.  

Ložnice č. 2

Ložnice je vybavena dvoulůžkem, malým stolkem se dvěma židlemi. Pohled z oken umožňuje krásný výhled do okolních kopců. Tento pokoj je přístupný pouze přes ložnici č. 3.


Ložnice č. 3

Ložnice je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi, šatní skříní a malým stolečkem. Ložnice č. 4

Ložnice je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi, šatní skříní a malým stolečkem.


Extra – viz. Staircase (schodiště) opakuje se

 

Zahrada

Dům je situován na jižním svahu, takže si zde můžete užívat slunce po celý den! Bezprostřední okolí domu je obklopeno z třech stran trávníkem.  Příjezdová cesta k domu nabízí až tři parkovací místa pro auta. Za domem se nachází rozlehlá zahrada o rozloze 3000 m2. V zadní části zahrady jsou vzrostlé ovocné stromy: švestky, hrušně, jabloně a třešně. Je tedy možné si nasbírat jakékoliv plody, pokud to ovšem roční období umožní. Na jaře si naopak můžete užít krásně rozkvetlou zahradu.

Subpagina''s (1): Červeny Dom slovenčina
Comments