Ceník

Ceník 2018


Ceny all inclusive


Ceny jsou uvedeny v eurech až pro 6 osob.

Příplatek 17 € za další osobu na noc, počet míst je však omezen na maximálně 8 osob (v sezóně i mimo sezónu)

Pokud zůstanete další týden, dostanete slevu 10 % na druhý.

období

od-do

DATUM

WEEK

MIDWEEK
monday-friday

WEEKEND
friday-monday

Hlavní sezóna

soboty-soboty

30/06 - 01/09

760

400

350

Vedlejší  sezóna

soboty-soboty

07/04-30/06

01/09-03/11

560

350

320

 

Ubytování/Odubytování

Ubytovat se lze obvykle od 15:00 hodiny v den zahájení dovolené a vilu je nutné opustit nejpozději v 10:30 v den odjezdu.

Běžným nástupním dnem je sobota v hlavní sezoně. Mimo hlavní sezonu však lze v závislosti na dostupnosti rezervovat pobyt na kterýkoliv den v týdnu.


Povlečení

Povlečení se skládá standardně z prostěradla a povlečení peřiny a polštáře. Postele jsou připravené již při příjezdu. Poskytovány jsou zde také ručníky a osušky.


Zvířata

Domácí zvířata jsou povolena po dohodě. Nicméně, nemůžeme převzít zodpovědnost za jejich bezpečnost a jsou přijímány pouze s tím, že jsou pod kontrolou a neměly by zůstávat bez dozoru sami. Žádáme, aby jim byl zamezen přístup do ložnic.


Skládání finanční záruky

Záruka 300 € je splatná v době rezervace jako samostatná platba. Tato záruka bude vrácena do 1 týdne od ukončení pobytu. Z této částky se budou hradit případné škody. Samozřejmě nezahrnuje to malé škody jako rozbití sklenice.

Snažili jsme se odpovědět na některé otázky, které můžete mít. Ale pokud existuje něco, čím si nejste jisti, neváhejte prosím a obraťte se na nás pomocí e-mailu či telefonicky a my Vám rádi vše zodpovíme.


Comments